2143/968
Jeppe Eisner (f. Frederiksberg 1952)
''Mona Sylvia hjemsøges af lygtemænd og insekter''. Sign. Jeppe Eisner. Olie på lærred. 71×61.
Original stand.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud