2448/​8

Nyklassicistisk københavner kommode af mahogni, front med tre skuffer flankerede af kannelerede kvartsøjler. Danmark. 18. årh. H. 79. B. 78. D. 50.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.

I Aarhus
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?