2006/48
Ubekendt kunstner, 20. årh.
“Mignon”. Sign. Prof. M. Del. Colombo. Kvindebuste af broget alabaster. H. 47.
Mindre kanthak. Smudsig.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag