2148/554
Knud Odde (f. Frøslev, Stevns 1955)
“Glenn Simone”. Sign. Knud Odde 03/04. Olie på lærred. 40×40.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag