2414/4499
Holland. Flot samling i 7 Leuchtturm album. I starten mest stemplet med få mangler. Fra ca. 1950–2018 stort set komplet **. Desuden “back of book” og 2 Leuchtturm album med hollandske kolonier
Frimærker, 7. april 2024
Vurdering
Hammerslag