2108/​608

Thorvald Hagedorn-Olsen (f. Svendborg 1902, d. 1996)

Landskabsparti med kvinde. Sign. Hagedorn-Olsen. Olie på lærred. 37×44.

Original stand.

Moderne kunst og design, 23. februar 2021

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

7.500 kr.

36 bud

930324 7.500 kr.
851295 (Autobud) 7.000 kr.
930324 7.000 kr.
851295 6.500 kr.
930324 6.000 kr.
851295 (Autobud) 5.500 kr.
930324 5.500 kr.
851295 5.000 kr.
930324 (Autobud) 4.800 kr.
851295 4.600 kr.
930324 (Autobud) 4.400 kr.
851295 4.200 kr.
930324 (Autobud) 3.400 kr.
851295 3.200 kr.
930324 (Autobud) 2.700 kr.
851295 2.600 kr.
930324 (Autobud) 2.200 kr.
851295 2.100 kr.
930324 (Autobud) 1.650 kr.
851295 1.600 kr.
930324 (Autobud) 1.550 kr.
851295 1.500 kr.
930324 (Autobud) 1.350 kr.
851295 1.300 kr.
930324 (Autobud) 1.250 kr.
1030365 1.200 kr.
930324 (Autobud) 1.150 kr.
851295 1.100 kr.
930324 (Autobud) 1.050 kr.
851295 1.000 kr.
930324 900 kr.
851295 (Autobud) 850 kr.
930324 850 kr.
851295 (Autobud) 800 kr.
843131 800 kr.
851295 750 kr.