1926/1619
Lågkrukke af porcelæn, Kgl. P., dekoreret med rustrød krakelé glasur med gyldne detaljer. Nr. 667/3490. H. 26.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 27. juni 2019
Vurdering
Hammerslag
18 bud