2131/​592

Jet-te L. Ranning (f. Dalum 1954)

Komposition. Sign. og dateret på bagsiden. Mixed media på lærred. 114×162. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

5.000–6.000 kr

Hammerslag

2.900 kr

2.900 kr
2.800 kr
2.700 kr
2.600 kr
2.500 kr