911/310
Et par rokoko lampetspejle, næsten identiske, forgyldt træ, udskåret med ornamentik og bladværk, hver med to svungne lysarme. Nordtyskland, 18. årh. H. 93. B. 45. (2)
Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag