2433/170
Kaffe- og teservice af sølv, bestående af kaffekande, tekande, sukkerskål og flødekande. 20. årh. Vægt 1880 g. H. 8–25 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
818051 |