2435/7534
Kasper Eistrup (f. Skovshoved 1973)
“Atlantic obstacle #2”, 2023. Sign. Kasper Eistrup, 104/118. Litografi i farver. Bladstørrelse 99×56.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Vurdering