2439/9108
Vivenne Westwood Red Label
Brun/grøn jakke af uld med krave, knapper foran og lyserødt for. Længde foran ca. 59 cm, længde bagpå 53 cm, brystmål 80 cm, ærmelængde 51 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Størrelsesmærkat mangler. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
814952 |