2345/853
Lars Calmar (f. Langeland 1968)
Ansigtsstudie. Usign. Litografi i farver. Bladstørrelse 14,5×9,7.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 7. november 2023
Vurdering
Hammerslag