1349/8551
Ludvila Pavlovna Blok (f. Moskva 1957)
Opstilling med druer. Sign. L. Blok. Olie på malepap. 35×50.
Minimale afskalninger og krakeleringer.
Russisk tema-auktion, 2. december 2013
Vurdering
Hammerslag