2440/74
Rokoko spejl i ramme af delvist forgyldt nøddetræ, udskåret med bladværk og rocaille. 18. årh. H. 100. B. 54.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Reparationer og revner i finéren.
Vurdering
164145 |