2249/727
Trevor Amery (f. New York 1983)
Kompositoner. Usign. Bly og gouache på papir. Bladstørrelse hver 11,5×8. (2)
Proveniens: Art Copenhagen, 2006.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag
10 bud