2142/92
Butler's tray samt bakkebord af mahogni, begge med aftagelige bakker. England. 20. årh. H. 55–57. L. 75–96. B. 50–74. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Skjolder på bakkebordet.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag