2441/​638

Dansk snedkermester

Lille skab af elm med jalousilåger. Invendigt med hylder. Udført 1940érne. H. 59. L. 75. D. 38.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?