1509/184
Fransk lysekrone af forgyldt bronze, tre lysarme i form af svaner, monteret til el. 20. årh.s midte. H. 70. Diam. 42.
Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 23. februar 2015
Vurdering
Hammerslag
12 bud