2423/705
Henning Køie (f. 1913, d. 1997)
Landskab med huse. Sign. H. Køie 42. Olie på lærred. 44×47 cm.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 4. juni 2024
Vurdering
Hammerslag