2434/159
Morten Jepsen (f. Strandby 1826, d. Højris 1903)
Parti fra Spøttrup Borg. Sign. monogram. Olie på lærred monteret på plade. 20×22.
Behov for let overfladerensning.
Fra
i
Vurdering
800364 | ||
924810 |