1844/1626
To figurer af koldbemalet wienerbronze i form af katte. Begge stemplet Geschützt. 20. årh.s begyndelse. H. 7–13. (2)
Almindelig brugspatina, herunder mindre ridser og mærker.
Varia, 2. november 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud