2142/772
Dansk design
Et par kegleformede pendler af opalglas med gult og sort mønster. H. 31. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt