2045/426
To sicilianske vognbrætter af udskåret træ, rigt bemalet med scener bl.a. fra Muzio Scevola og Coriolanus. 19.-20. årh. H. 43. L. 123. (2)
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud