12014/95
“Jeu de course”. Fransk mekanisk galopspil i tilhørende æske. Mærket M.J. & Cie. 20. årh.s begyndelse. H. 23. B. 33. D. 33 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag
40 bud