2109/333
Svingkedel af pletsølv med håndtag af porcelæn. 20. årh. H. ekskl. håndtag 24 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Brænder mangler vægeholder.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag