1927/717
Dansk design
Pendel med skærm af lilla glas og underskærm af opalglas. 1970'erne. H. 37. Diam. 40.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. juli 2019
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt