Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Fem kompositioner. Fire sign. og én dateret. Akvarel og tusch på papir. Bladstørrelse fra 24×17 til 32×40. Uindrammet. (5)
Mindre folder og håndteringsmærker.
986912 | ||
1078510 | ||
576 | ||
808206 |