513/678
Augusta Dohlmann (f. Frederiksberg 1847, d. sst. 1914)
Parti med æbleblomster. Sign. ADohlmann. Olie på lærred. 32×40.
Mindre krakeleringer.
Malerier, 30. marts 2005
Vurdering
Hammerslag
13 bud