2436/​869

Dansk møbeldesign

Skænk af fyr, front med tre låger, bag hvilke hylder og udtræksbakker. 1970–80'erne. H. 72. B. 183. D. 47.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Lågerne hænger. Nogle manglende hyldeknægte.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?