2144/134
Et par lampeborde af marmoreret bambus, plader og skuffefronter beklædt med flet, skuffe med greb af messing, runde ben hvorimellem hylde. 20. årh.s. slutning. H. 57. B. 52. D. 52. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker, herunder afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag