1711/677
Zvi Milshtein (f. 1934)
Komposition. Sign. Milshtein. Akvarel og oliekridt på papir. Bladstørrelse 53×79.
Behov for let overfladerensning. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 14. marts 2017
Vurdering
Hammerslag