2025/8586
En samling af russiske theglasholdere af tin, prydede med blomsterdesign, bestående af to større og seks mindre H. 7,5–11. Ustemplede. 20. årh.s første årtier. (8).
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Russisk tema, 15. juni 2020
Vurdering
Hammerslag