1914/70
Orientalsk tæppe i Tibetansk design. Ubrugt/Aldrig anvendt. 21. årh. 290×237. (2498)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier og møbler, 1. april 2019
Vurdering
Hammerslag