2446/​672

Lars Swane (f. Frederiksberg 1913, d. sst. 2002)

Opstilling med udsigt gennem vindue. Sign. Lars Swane, 1977. Olie på lærred. 60×50.

Original stand.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

24 bud

1115465 3.400 DKK
1170705 3.200 DKK
1115465 3.000 DKK
1170705 2.900 DKK
824288 2.800 DKK
1170705 2.700 DKK
824288 2.600 DKK
1170705 2.500 DKK
1115465 2.400 DKK
1170705 2.300 DKK
1115465 2.200 DKK
1170705 2.100 DKK
1115465 2.000 DKK
1170705 1.950 DKK
1115465 1.900 DKK
909790 1.850 DKK
19745 1.800 DKK
175789 1.750 DKK
1170363 1.700 DKK
909790 1.650 DKK
960874 (Autobud) 1.600 DKK
909790 1.600 DKK
960874 1.550 DKK
909790 1.500 DKK