1831/1189
Kamébroche af 18 kt. guld prydet med udskåret kamé af skal. B. 3,5 cm. L. 4,5 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 1. august 2018
Vurdering
Hammerslag