2004/52
Claus Meyer, kopi efter, 20. årh.
Krostue med mænd der spiller terning. Usigneret. Olie på malepap. 96×73.
Behov for let overfladerensning. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag