2004/​52

Claus Meyer, kopi efter, 20. årh.

Krostue med mænd der spiller terning. Usigneret. Olie på malepap. 96×73.

Behov for let overfladerensning. Retoucheringer.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag