2448/107
Louis XVI sekretær af fyrretræ, skriveklap bag hvilken skuffer og rum. 18. årh.s slutning. H. 121. B. 112,5. D. 52.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
107745 | ||
836355 | ||
107745 |