2009/288
Giuseppe Cafaro (f. Italien 1936)
Sydlandsk landskab med hus. Sign. G. Cafaro. Olie på plade. 18×23,5.
Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag