1244/588
Burton Morris (f. 1964)
“Popcorn”, 1999. Sign. BCM samt sign. Burton Morris, betitlet og dateret på bagsiden. Akryl på plade i 3D. 61×61×10.
Moderne kunst og design, 30. oktober 2012
Vurdering
Hammerslag