12023/44
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Teaterplakat. Sign. i trykket MA. Litografi. 87×60. Uindrammet.
Adskillige tegnstifthuller rundt på plakaten.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag