2118/​760

Bent Gabrielsen (f. Søborg)

Sake kop af sterlingsølv. Stemplet Gabrielsen, Sterling. Vægt 44 g. Unik. H. 2,5. Diam. 5,5.

Få overfladeridser og mærker.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK