2118/760
Bent Gabrielsen (f. Søborg)
Sake kop af sterlingsølv. Stemplet Gabrielsen, Sterling. Vægt 44 g. Unik. H. 2,5. Diam. 5,5.
Få overfladeridser og mærker.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag