2104/119
Et par ovale spejle i ramme af forgyldt træ. 19. årh. H. 45. B. 37.
Brugsslitage. Spejlglas delvis plettet.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud