12032/155
Ubekendt design
Klaverlampe med base af jern. Stamme af forkromet metal. H. 20. L. 27.
Skærm mangler.
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag