Foto endnu ikke klar
893/847
Jim Dine (f. Cincinnati, Ohio 1935)
Double Hearts. Sign. Jim Dine 1982, 100/100. Offset litografi og radering i farver. Bladstørrelse 44×45. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag