Foto endnu ikke klar
893/​847

Jim Dine (f. Cincinnati, Ohio 1935)

Double Hearts. Sign. Jim Dine 1982, 100/100. Offset litografi og radering i farver. Bladstørrelse 44×45. Uindrammet.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk

Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020

Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hammerslag