1817/891
Göperts
Sofabord af massiv fyr, opsat på runde, tilspidsende ben. Udført ca. 1950'erne hos Göperts, Sverige. H. 57. L. 80. B. 55,5.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker samt gamle afslag og trykmærker.
Moderne kunst og design, 24. april 2018
Vurdering
Hammerslag
17 bud