2109/86
Taburet af nøddetræ og bøg på svungne ben. Ca. 1900. H. 33.
Restaureret. Det ene ben forstærket. Falmet. Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud