2115/​501

Ulrik Møller (f. Vester Åby 1962)

“Landskab ved Vester Åby”, 98. Sign., dateret og betitlet på bagsiden. Olie på lærred. 28×42. Uinrammet.

Moderne kunst og design, 13. april 2021

Vur­dering

10.000–12.000 kr.

Hammerslag

12.500 kr.

13 bud

12.500 kr.
12.000 kr.
11.500 kr.
11.000 kr.
10.500 kr.
10.000 kr.
9.500 kr.
(Autobud) 9.000 kr.
9.000 kr.
8.500 kr.
8.000 kr.
7.500 kr.
7.000 kr.