2420/1264
Kamébroche af 14 kt. guld prydet med udskåret kamé. L. 2,6. Samt kamébroche/vedhæng af 18 kt. guld prydet med udskåret kamé. L. 3,2. Samlet vægt ca. 10 g. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 15. maj 2024
Vurdering
Hammerslag